Замовити сьогодні, Четвер 21 Березня 2019, диплом курсову роботу дисертацію реферат контрольну звіт Диплом. Дипломи на замовлення. Заказ дипломной работы.
Швидко! Якісно! Доступно!
Перший оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Другий оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Третій оператор
телефон 066 196-78-74 Vodafone
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Головна Англійська версія сайту Російська версія сайту | Карта сайту | Favorites Favorites | RSS RSS Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Увійти на сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні питання [1]
Найбільш поширені питання, що виникають при роботі з агентством "Інформаційні послуги"
Питання клієнтів [3]
Перелік найпоширеніших питань клієнтів
Виконавцям - початок співпраці [18]
Все що цікавить виконавця на початку співпраці з агентством.
Виконавцям - у процесі роботи [19]
Система розсилки замовлень, відповіді на листи та виконання робіт.
Виконавцям - оплата [4]
Питання, що стосуються оплати замовлень, порядку розрахунку, термінів
Виконавцям - доопрацювання роботи [2]
Опис найпоширеніших питань, що виникають у виконавців при доорпацюванні замовлень
Виконавцям - припинення співпраці [2]
Пошук
Наше опитування
Яким "меседжером" Ви користуєтесь?
Всього відповідей: 148
Статистика

On-line всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всього зареєстровано Всього зареєстровано: 2223
Нових за місяць Нових за місяць: 0
Нових за тиждень Нових за тиждень: 0
Нових сьогодні Нових сьогодні: 0

З них
Виконавців Виконавців: 757
Працівників агентства Працівників агентства: 4
Партнерів Партнерів: 6
Перевірених юзерів Перевірених юзерів: 214
Звичайних юзерів Звичайних юзерів: 1239

З них
Чоловіків Чоловіків: 1416
Жінок Жінок: 807

Форум виконавців

Головна » FAQ [ Додати питання ]

Загальні питання [1]
Найбільш поширені питання, що виникають при роботі з агентством "Інформаційні послуги"
Питання клієнтів [3]
Перелік найпоширеніших питань клієнтів
Виконавцям - початок співпраці [18]
Все що цікавить виконавця на початку співпраці з агентством.
Виконавцям - у процесі роботи [19]
Система розсилки замовлень, відповіді на листи та виконання робіт.
Виконавцям - оплата [4]
Питання, що стосуються оплати замовлень, порядку розрахунку, термінів
Виконавцям - доопрацювання роботи [2]
Опис найпоширеніших питань, що виникають у виконавців при доорпацюванні замовлень
Виконавцям - припинення співпраці [2]

Мені прийшов лист про оформлення співпраці з агентством, потім прийшло 2 листи з замовленнями. Там така приписка: «Цей лист отримали 15 виконавців(ь,цi)». Тобто, як я розумію, одну роботу можуть зробити разом 15 людей, а оплата за роботу як розподіляється? Розкажіть, будь ласка, як проходить ця процедура?

Ця процедура проходить поетапно:

 1. Лист-пропозиція одночасно розсилається всім спеціалістам даного спрямування. 
 2. У відповідь на лист-пропозицію Ви та інші виконавці надсилаєте Вашу вартість виконання (ціну за яку Ви готові виконати дане замовлення у вказаний строк). Це є Ваша цінова пропозиція.
 3. Всі цінові пропозиції опрацьовуються в єдиній інформаційній системі. Після опрацювання пропозиції Вам надходить лист підтвердження опрацювання пропозиції. Це свідчить, що Ваша ціна тепер занесена у базу даних.
 4. Всі цінові пропозиції, що надійшли від виконавців, ми повідомляємо клієнту. Він обирає ту, яка йому найбільше підходить. На це впливає декілька факторів: сама ціна і репутація виконавця.
 5. Після цього ми надсилаємо залежно від вибору клієнта або лист-підтвердження або лист-відмову.Ми оплачуємо замовлення через 7-15 днів після надходження від Вас готової роботи за умови, що у оператора немає зауважень до роботи. Тобто робота відповідає загальній тематиці та вимогам замовлення. На доопрацювання замовлення може надійти через тиждень, місяць, навіть 5 місяців з моменту передачі клієнту.
Додав: admin (BigBoss)

Стандартний термін доопрацювання будь-якої роботи складає 3 дні. Система автоматично задає таку кількість днів при відправці замовлення на доопрацювання. Але ситуації бувають різні. Інколи роботу доводиться доопрацювати за 1 день, а то і за 1-2 години. Таке буває дуже рідко.
Намагайтеся якнайякісніше виконувати роботи з самого початку відповідно до вимог замовлення та стандартних методичних рекомендацій на оформлення. Якщо Ви відмовляєтесь доопрацьовувати замовлення з будь-якої причини – ми або припиняємо подальшу співпрацю з Вами, або Ви оплачуєте доопрацювання Вашої роботи у іншого виконавця.

Додав: admin (BigBoss)


Такі ситуацію бувають, але рідко. У такому випадку ми в першу чергу погоджуємо зміну терміну та вартості виконання з Вами.


Вам на електронну пошту буде надіслано лист спеціальної форми, де буде зазначено:

 • дату проведення транзакції
 • суму транзакції
 • Ваші реквізити


Оплата замовлень проводиться після того як клієнт отримав роботу та повністю розрахувався за неї +7-14 днів. 

Якщо клієнт довгий час (більше 14 днів) не забирає роботу - робота оплачується виконавцю.

Якщо замовлення перебуває у статусі "Доопрацювання" - воно не може бути оплачено. Оплата замовлень можлива лише, коли комбінація статусів стану замовлення-виконання така: "Закрито"-"Виконано".Оплата готівкою відбувається трьома способами в залежності від місцезнаходження виконавця.
Перший: якщо виконавець знаходиться постійно в м. Києві - за попередньою домовленістю до виконавця на вказану адресу виїжджає наш кур’єр та розраховується за виконані замовлення.
Другий: якщо виконавець тимчасово знаходиться в м. Києві - виконавець приїжджає до нас в офіс, де і отримує розрахунок за виконані замовлення.
Третій: якщо виконавець постійно знаходиться за межами м. Києва - з виконавцем проводяться розрахунки поштовим переказом або іншим зручним способом.

Ми рекомендуємо всім виконавцям відкрити рахунок (картку) у Приватбанку. Це робиться дуже швидко і не потребує значних зусиль, у результаті розрахунки за замовлення відбуваються дистанційно та дуже швидко.

Додав: Марина (МариФка)


Якщо Ви тільки заповнили на сайті анкету тут http://www.isdiplom.com/index/0-46 і Вам надійшов лист про завершення Вашого оформлення, то це не означає, що Ви будете мати доступ до сайту.

Справа в тому, що база виконавців на сайті та база розсилки замовлень на пошту - це дві різні бази.

Ви можете бути зареєстровані в базі розсилки замовлень, але не бути зареєстровані на сайті. Це Ваше право.

Для того, щоб мати доступ до перегляду замовлень на сайті Вам необхідно на ньому зареєструватись тут http://www.isdiplom.com/index/3. Після Вашої реєстрації Ви будете мати доступ до перегляду замовлень безпосередньо з сайту.

Для реєстрації на сайті, будь ласка, використовуйте той е-mail, який Ви вказували при реєстрації в базі розсилки замовлень. Після реєстрації на сайті на нього одразу надійде автоматичний лист для підтвердження e-mail адреси.

База на сайті працює в автоматичному режимі. Якщо Вам не надійшов на пошту (вказану при реєстрації на сайті) автоматично сформований лист для підтвердження Вашої електронної адреси - повторіть реєстрацію тут http://www.isdiplom.com/index/3, скоріш за все, Ви щось неправильно заповнили або закрили сторінку до закінчення відправки даних на сервер.

Відновлення паролю доступу до сайту також відбувається в автоматичному режимі. Для цього скористайтесь посиланням "Забув пароль" на "Формі входу", що на правому боці сайту під шапкою.

Автоматичне відновлення паролю можливе лише на підтверджені електронні поштові адреси.

Додав: Черткова Анна Станіславівна


Для того, щоб Вам надходили листи з замовленнями спершу необхідно заповнити форму реєстрації виконавця на сайті. Після заповнення та відправки цієї форми Ваші дані будуть опрацьовані відділом кадрів, Ви будете занесені в базу розсилки нових замовлень. Тільки після цього Ви можете зареєструватись на сайті як виконавець для перегляду списків всіх активних замовлень. 

Якщо Ви не зареєстровані в базі розсилки активних замовлень, то відповідно Вам не будуть надходити нові замовлення і на сайті Ваш облікових запис буде в режимі звичайного користувача.

База на розсилки нових замовлень і база користувачів на сайті різні і модеруються різними співробітниками агентства. Це пов'язано з тим, що списки замовлень на сайті надаються як додаткова зручність виконавцям, але вона зовсім не обов'язкова. А от обліковий запис в базі розсилки нових замовлень - є обов'язковою умовою співпраці з нашим агентством.


Конфіденційність даних виконавців гарантується агентством. Прізвище виконавця відомо лише менеджеру по персоналу та оператору. Ім'я та по-батькові повідомляється клієнту для надання можливості вибору одного з виконавців. Але дана інформація настільки мізерна, що ідентифікувати по ній конкретну людину неможливо, тому можна  стверджувати, що інформація про виконавців повністю конфіденційна.

Більш детально, про обсяги інформації, що ми надаємо клієнтам можна прочитати на форумі http://www.isdiplom.com/forum/2-27-1


Как понять: "Анкету Вашу отримали. Нажаль, ми змушені відмовити Вам у реєстрації Вас як виконавця. 
 Для виконання замовлень необхідно мати достатній досвід написання робіт на замовлення. Оскільки у наших клієнтів дуже високі вимоги до якості замовлень."

Це означає, що після аналізу Вашої анкети менеджер по персоналу відхилив Вашу кандидатуру, як виконавця агентства. Причин відмови може бути декілька.

1. Ви вказали неправдиві або неточні дані про себе.
2. Писати роботи для однокурсників і роботи на замовлення - це дві різні речі. Якщо ви дійсно можете робити на замовлення роботи і розумієте всю складність такої роботи - напишіть листа нашому менеджеру де обґрунтуйте свій професіоналізм. Але з нашого досвіду можемо зауважити, що тільки 1 з 10 тих, хто не писав роботи на замовлення, може якісно виконати замовлення. З іншими доводиться припиняти співпрацю одразу після виконання першого замовлення. Тому відбір виконавців досить жорсткий.
3. Виконання реальних робіт по своїй основній роботі та написання учбових робіт - це також дві великі різниці. Вимоги до учбових робіт досить відрізняються від вимог до реальних завдань. Якщо ніколи не писали учбові роботи - краще не ризикувати і не псувати свій імідж та імідж агентства.

Додав: Александр (chezintel)

Переведення користувача з групи в групу виконується тільки адміністратором сайту. Адміністратор сайту постійно стежить за відповідністю груп користувачів. Але, якщо Вас випадково перенесли не в ту групу, вам достатньо написати про це на пошту admin@isdiplom.com про Вашу проблему і після перевірки Ви будете перенесені у відповідну групу. Зазвичай процес перевірки не займає більше 24 годин.


Добрий день! Скажіть будь-ласка, який формат фотокартки я повинна Вам надіслати?
формат та стиль будь-які

Добрый вечер.Скажите пожалуйста, если у меня есть контрольная, но к ней нужно сделать еще и презентацию. Можете ли вы это сделать?
Так, звісно, можемо. Для замовлення даної послуги Вам достатньо заповнити форму на сайті. Відповідно необхідно на формі обрати послугу "Презентація"
Додав: Светлана (Svetik)

В связи с тем что еще нет карточки для финансовых переводов в банке, временно написала перевод оплаты на счет мобильного телефона. Можно ли изменить при появление карточки банковской - способ оплати?
Да, это возможно. Вы можете поменять способ оплаты в любое время.
Додав: Юлия (кузя)

Мені прийшов лист з підтвердженням мого оформлення. В ньому написано:

"Також, активнi замовлення Ви можете самостiйно переглядати на сайтi http://www.isdiplom.com/index/0-30 . Для цього необхiдно пройти ре страцiю тут http://www.isdiplom.com/index/3, виберiть групу "Виконавцi". Для реєстрацi  на сайтi, будь-ласка, використовуйте той е-mail, який Ви вказували при реєстрацi  в базi. Пiсля реєстрацi  на нього одразу надiйде автоматичний лист для пiдтвердження e-mail адреси."

В мене не виходить пройти ре страцію, "E-mail використовується іншим uNet користувачем", а при спроб  зайти під своєю адресою, повідомляє, що такого користувача не знайдено.

Справа в тому, що Ви вже реєструвались інших на сайтах під управлінням систему uNet, тому вам і видає таке повідомлення.

Пригадайте, колись ви вже заповнювали форму з таким текстом перед нею.

"Увага! Сайт входить до системи uNet. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися в системі uNet, заповнивши цю форму реєстрації, що дозволить не лише авторизуватися без реєстрації на всіх сайтах, що входять в систему (таких сайтів 500000, взнати їх можна завдяки значку  у формі входу), але й отримати ряд інших можливостей."

Тому зараз у вас є два варіанти:

1. Пригадати свій логін(скоріше всього ваш e-mail) і пароль від uNet та увійти на наш сайт під ними.

2. Скористатись формою локальної реєстрації на нашому сайті: "Якщо ви хочете зареєструватися лише на цьому сайті, скористайтесь формою локальної реєстрації."


У меня такой вопрос: а как я могу поднять свой рейтинг, если во всех письмах приходят отказы. Смысл работы в вашем агентстве? Я понимаю, что большее предпочтение исполнителем с высоким рейтингом. Так как мне его поднять, если не давать шанса написать работу. Как другие новички зарабатывают себе рейтинг?

Ми не обираємо виконавців на замовлення. Це вибір кожного клієнта особисто. Ми лише надаємо клієнту об’єктивну інформацію про виконавців.

Скоріше всього, Ви пропонуєте досить високі ціни по замовленнях, тому клієнти не обирають ваші пропозиції. Пропозиції інших виконавців по замовленнях ви можете переглянути тут http://www.isdiplom.com/index/0-63. На кожну пропозицію виконавця є свій клієнт. Рано чи пізно Вас обере клієнт. Через такий період проходять всі без виключення виконавці.

Деякі виконавці практикують на початку співпраці чи у разі зниженого рейтингу ставити більш низькі ціни, тоді вірогідність вибору клієнта на багато більша. Згодом, отримавши досвід виконання замовлень можна і ставити досить високі ціни. На них також є "свій клієнт". Але це особисто вибір кожного виконавця, ми на це не наполягаємо і навіть на рекомендуємо.

Це питання обговорювалось виконавцями вже. Можете перечитати тему на формі http://www.isdiplom.com/forum/2-41-1

Порядок розрахунку рейтингу описаний тут http://www.isdiplom.com/forum/2-17-1.Для опрацювання анкет нових виконавців потрібен деякий час. Так як анкет доволі багато. Тому просимо зачекати. У разі, якщо відповідь не надійде протягом 7 днів - напишіть, будь-ласка, на адресу human@isdiplom.com


Якщо мені потрібно змінити спосіб оплати, чи додати ще якісь види робіт (теми) - як я це можу змінити??? Дякую.
Для цього Вам необхідно написати адміністратору замовлень на адресу order@isdiplom.com та вказати що саме Ви хочете змінити.
Додав: Наталя (Helen)

Наскільки відрізняється вартість виконання курсової роботи за стандартними вимогами агентства і за методичними рекомендаціями?

Дуже рідко методичні рекомендації клієнта впливають на ціну виконання курсової роботи. Оскільки методичні рекомендації агентства розроблені на основі аналізу методичних рекомендації провідних ВУЗів України.

Збільшення ціни можливе тільки тоді, коли методичні рекомендації містять особливі вимоги, що значно ускладнюють виконання курсової роботи.


Я повинна вказати сама суму на яку розраховую на формі замовлення? Можливо це скажете мені Ви? Боюсь занизити ціну, щоб ви часом не відмовились від мого замовлення.
Ви вказуєте орієнтовну ціну на яку розраховуєте та в рамках якої Ви б могли замовити курсову чи дипломну роботу. Це робиться для того, що ми могли визначити ціновий діапазон та підібрати Вам відповідних виконавців.
Після заповнення Вами форми замовлення та опрацювання її нашим оператором - через 2-3 години Ви отримаєте конкретні ціни та виконавців які можуть виконати вашу курсову чи дипломну роботу.

Доброго дня! Я зареєструвалась вже два тижні тому, як виконавець. Мені ще не прийшло повідомлення про підтвердження адреси. Переєструватись я не можу, "вже виконавець з такою електронною адресою зареєстрований".
Почати роботу з написання робіт також є неможливим.
Скажіть, коли буде активована мій е-меіл? Дякую

Якщо ви пройшли реєстрацію один раз, то повторно реєструватись не потрібно.

Розгляд анкет нових виконавців займає 1-2 тижні з моменту заповнення.

Ви можете дізнатись про стан розгляду вашої анкети за адресою human@isdiplom.com або за телефоном 063 892-87-03 Олена

Додав: Гудименко Ірина Володимирівна (Iryska)

Додати нові дисципліни до своєї анкети можливо, надіславши листа з запитом на пошту order@isdiplom.com чи human@isdiplom.com. Менеджер по роботі з персоналом надішле у відповідь Вам тестові завдання по тим дисциплінам, що Ви заявили.  Якщо робота буде виконана якісно, то дисципліна буде додана.

Додав: Надія (faninan)

Минуло вже більше тижня як я заповнював анкету для виконавців. Мені не приходив лист про результат її розгляду. Скільки потрібно чекати на відповідь?
Розгляд заяв триває від 7 до 30 днів в залежності від сезону та кількості поданих заяв.
Рекомендуємо вам зателефонувати за номером 063 892-87-03 Олена або написати на human@isdiplom.com, щоб дізнатись стан вашої заявки.
Також перевірте папку СПАМ, листи можуть потрапляти туди.
Додав: Семчишин Юрій


скажіть, будь-ласка, що означає +/- 2 дні у замовленні? Якщо я пришлю виконану роботу не в визначений термін, наприклад 15 числа, а +2 дні, тобто 17 числа, то це буде нормально, чи на мене чекають якісь санкциї з боку агенства? типу мінус якийсь % від оплати замовлення чи ще щось подібне...?!

При відправленні заявки на оцінку, вказується орієнтовна дата виконання, напр. 15.04. +/- 2 дні вказується, тому що клієнт може внести аванс лише через 2 дні після оформлення заявки і тому подовжується термін виконання. Коли виконавцеві надходить лист-підтвердження приступати до виконання, вказується точна дата здачі.

Додав: Наталія Володимирівна


Для оформлення виконавцем Вам необхідно вказати такі дані:
 • Прізвище, ім’я, по-батькові -
 • Дата народження -
 • Місце роботи(навчання) -
 • Телефони 
  - робочий (мається на увазі для звязку з Вами) -
  - домашній -
  - мобільний -
 • Робоча електронна поштова скринька -
 • Номер ICQ (якщо користуєтесь) -
 • Web-сторінка -
 • Місто -
 • Адреса -
 • Ваша вчена ступінь -
 • Зручний спосіб розрахунку з Вами (бажано з реквізитами, рекомендуємо "Приватбанк") -
 • Перелік дисциплін та послуг (здійснюється виділенням дисциплін у вкладених файлах з подальшим пересиланням файлів нам) -
 • Ваше фото (формат та стиль будь-які) - 
Додав: Адміністратор (BigBoss)


Частіше всього ми надсилаємо дані (тема, кількість сторінок, термін, дисципліна та інше) про нове активне замовлення електронним поштовим повідомленням. Після отримання повідомлення, Ви оцінюєте роботу та надсилаєте нам Вашу пропозицію з ціною, як відповідь на наш лист. Іноді трапляються випадки термінових замовлень (0,5-2 дня на виконання) - при цьому особисто Вам телефонує наш менеджер і уточнює можливість виконання та подробиці замовленняРозрахунок з Вами ми проводимо будь-яким зручним для Вас способом. Найпоширеніша практика, це переказ на банківський рахунок або на рахунок у мобільному телефоні. Зазначимо, що переказ коштів після отримання нами готової роботи може затриматись на 7-15 днів. Це пов’язано з особливостями банківських переказів, режимом роботи банківських установ, державними святами та вихідними днями та ін.
Ми гарантуємо, що Ви отримаєте Вашу винагороду за замовлення.


Ніяк. Ми лояльно відносимось до всіх виконавців. У нас не має “улюбених” та “поганих” виконавців чи партнерів. Виконавця обирає особисто клієнт. Оператор агентства може лише надати клієнту коротку характеристику виконавця, рівень поточного навантаження, кількість зауважень та досвід роботи з агентством.
Додав: Admin (BigBoss)


Ваші особисті дані та замовлення, що ви виконуєте, є конфіденційною інформацією, яка не може бути розголошена третім особам. Ми гарантуємо повну конфіденційність.

Додав: admin (BigBoss)


Так, надсилайте відповідь на лист-пропозицію із зазначенням Вашої цінової пропозиції у тілі листа.У нас не встановлена середня ціна на будь-який вид роботи. Ціна роботи значною мірою залежить від умов та термінів виконання, плану, наявності матеріалу та ін. Ви встановлюєте ціну самостійно, таку, яку вважаєте необхідною. Замовник - основний арбітр у ціні, він може погодитись або не погодитись на Вашу пропозицію. Ми повідомляємо Вашу цінову пропозицію замовнику і тоді вже замовник визначається чи підходить цьому ціна. За результатами відповіді замовника ми надсилаємо Вам або підтвердження, або відмову по конкретному замовленню. Якщо замовника влаштувала цінова пропозиція іншого виконавця - ми вказуємо це у листі-відмові. Співпрацювати з нами чи ні – це Ваша особиста справа. У разі відмови від подальшої співпраці ми анулюємо Ваші облікові записи на порталі агентства www.isdiplom.com, відпишемо від розсилки нових замовлень, а також занесемо у Вашу характеристику причину відмови та дату відмови від співпраці. Ви вірно зрозуміли: Ваш обліковий запис залишається у базі даних агентства, а разом з ним і статистика по всіх замовленнях. У разі обґрунтованої причини відмови та відсутності зауважень до Вас - Ваша персональна інформація жодним чином, ніколи, ні за яких обставин не буде повідомлена тертім сторонам. У разі, якщо Ви некоректно себе показали при співпраці з агентством, ми будемо змушені попередити наших партнерів, про наслідки співпраці з Вами. Зазвичай, це "ставить хрест" на подальшій Вашій співпраці з більшістю агентств України. Просимо коректно виконувати взяті на себе зобов’язання.
Додав: admin (BigBoss)

Кожне замовлення має свій порядковий номер. На початку кожного року нумерація замовлень починається з 0001. Номер замовлення є основним визначником замовлення. Бажано відповідати на замовлення через функцію "Відповісти" у Вашому поштовому клієнті. Тоді ми автоматично отримуємо лист з номером замовлення.


Ми не прив’язані до географічного положення. Готові роботи частіше всього надсилаються електронною поштою, іноді рекомендованим листом.У кожному конкретному замовленні термін може бути різний і вказується конкретно у замовленні. Як показує практика: від 12 годин до 24 місяців.


Ви можете вибрати всі 10. Але чи Ви встигнете всі зробити вчасно та якісно?


Ми завжди консультуємо наших виконавців стосовно замовлень. Якщо у Вас виникає питання - одразу телефонуйте або пишіть нам, ми спробуємо дати на нього відповідь.


 1. Ми не забороняємо Вам використовувати інформацію з Інтернет джерел, але зауважимо, що іноді така інформація  не є достовірною та коректною.
 2. У загальному випадку - Ви відповідаєте за якість Ваших робіт. При направленні на доопрацювання роботи Вам доведеться її доопрацьовувати.
 3. У наших виконавців досить високий рівень якості робіт. Випадки доопрацювання робіт трапляються досить рідно, за минулий рік ми направляли на доопрацювання всього 2 роботи.
 4. Якщо Ваші роботи були направлені на доопрацювання, то  інформація  про це заноситься до характеристики. Зауважте, при повідомленні цінових пропозицій клієнтам, ми надаємо Вашу характеристику без зазначення персональних даних.


У нашому агентстві прийнято не конкретизувати особу менеджера. Це пов’язано з тим, що з одним виконавцем можуть працювати декілька менеджерів одночасно. З метою спрощення спілкування для Вас ми виступаємо, як єдине агентство або один менеджер.При спілкування з виконавцями ми використовуємо офіційний стиль. І цьому є логічне пояснення: ми працюємо більш ніж з 500 виконавцями з різних країн та міст, при таких масштабах спілкування дуже легко заплутатись з ким спілкуєшся на "Ти", а з ким на "Ви". Тому, для усунення різноманітних казусних ситуацій, ми ставимось до виконавців, як до колег по роботі або як до партнерів по бізнесу.За такої ситуації ми знімемо з Вас замовлення, які Ви не встигнете виконати. А також занесемо у Вашу характеристику (так би мовити, у Вашу репутацію) примітку, що Ви відмовились виконувати цінові пропозиції по замовленнях "№ ..." та порадимо більше ретельно ставитись до розподілу та планування свого навантаження у майбутньому. Якщо така ситуація буде повторюватись – ми будемо змушені припинити співпрацю з Вами. 
Зауважимо, що при виборі виконавця для замовлення, оператор може звернути увагу лише на Ваше поточне навантаження (тобто замовлення, які Ви вже виконуєте), кількість цінових пропозицій при цьому не береться до уваги.
Додав: Admin (BigBoss)


Наш оператор надіслав Вам відмову прийняти Вашу цінову пропозицію у зв’язку з тим, що дане замовлення втратило свою актуальність. Це могло статися з багатьох причин: замовлення вже виконується іншим виконавцем, цінові пропозиції вже повідомлені клієнту і він обрав виконавця, замовлення знято з розгляду та ін. Замовлення залишається актуальним, в залежності від терміну виконання, протягом різного часу: від 1 години до 1 місяця. Ми завжди очікуємо та розглядаємо усі цінові пропозиції без виключення. Це означає, що Ви у будь-якому випадку отримаєте відповідь (лист з підтвердження опрацювання або відмову прийняти цінову пропозицію).
Додав: admin (BigBoss)


Від 5 хвилин до 6 годин. Вам обов’язково надійде лист. Усе залежить від завантаженості оператора та часу доби.
Додав: admin (BigBoss)


Вічно. Якщо Ви не отримали лист, що підтверджує опрацювання цінової пропозиції, то це означає лише одне - ми не отримали Вашу цінову пропозицію. У такому випадку перевірте працездатність Вашої поштової скриньки, СПАМ-фільтри та перевірте листи у папках «Відправлені» та «Що відправляються».
Додав: admin (BigBoss)


Не так довго, як у випадку, коли Ви не отимали б підтверження опрацювання цінової пропозиції. Все залежить від специфіки замовлення та клієнта. Відповідь може надійти Вам через 10 хвилин, а може і через місяць. Ми надсилаємо Вам підтвердження лише в тому випадку, коли від клієнта надійшов аванс на рахунок агентства. Надходження авансу може зайняти деякий час.
Звісно, якщо клієнт "тягнув" із замовленням місяць і в останній день вирішив все ж таки замовити роботу, ми не будемо Вам підтверджувати виконання даного замовлення на тих самих умовах. У даному випадку буде або перенесено дату виконання на термін, що відповідає раніше заявленому, або буде обговорюватись з Вами нова ціна виконання.
Зауважимо: відмови по певному замовленню приходять швидше ніж підтвердження. Це означає, що, як що Ви не отримали відповідь по певному замовленню, Ваша цінова пропозиція розглядається як вірогідна для підтвердження.
Додав: admin (BigBoss)


Іноді трапляються випадки коли поштові клієнти (Microsoft Office Outlook, Outlook Express, The Bat та інші ) або поштові сервери (mai.ru, ukr.net та інші) відносіть листи від нашого агентства у СПАМ. Таке трапляється оскільки ми здійснюємо розсилку листів багатьом виконавцям і деякі параметри листів схожі на СПАМ-повідомлення, хоча у жодному разі ми не займаємось розповсюдженням СПАМу.
Кожен лист містить попередження та можливість повідомити нас про некоректну адресу одержувача. Періодичність надсилання листів від нашого агентства буває різною в залежності від сезону, але у будь-якому випадку не рідше одного разу на тиждень. Якщо Ви не отримуєте листи від нашого агентства більше тижня Вам варто перевірити налаштування Вашої поштової програми або поштового серверу. Радимо Вам також перевірити папку зі СПАМом.


Ми завжди раді працювати з Вами. Але, мабуть, щось негаразд з Вашими ціновими пропозиціями. Кількість відмов та підтвердженні, які надходять Вам, не залежить від агентства. Вибір виконавця для виконання конкретного замовлення здійснюється особисто клієнтом.
Можемо навести найбільш поширені причини відмов:
 • Ваша цінова пропозиція значно більша середньо ринкової. Якщо Ви не орієнтуєтесь у цінах на замовлення, радимо Вам добре ознайомитись з інформацією у Звіті агентства, що надходить Вам кожного місяця, а також звертати увагу на реальну ціну виконання замовлення, яка  є у кожному листі-відмові
 • У Вашій характеристиці міститься дуже багато серйозних зауважень, що виникли при виконанні замовлень. Клієнти просто не наважуються обирати Вашу цінову пропозицію
 • Ви працюєте з нами порівняно недавно і ще зовсім не виконували замовлень від нас. Зазвичай клієнти не обирають неперевірених виконавців, але це не є правилом.
Також наголосимо, що ми працюємо з дуже великою кількістю виконавців. Близько 150. По кожному замовленню, в залежності від дисципліни та складності, ми отримаємо від 2 до 30 цінових пропозицій. Можете собі уявити рівень конкуренції. Це зовсім не означає, що Вам необхідно  надсилати дуже низькі ціни. Як показує статистика, зазвичай клієнти обирають середню ціну. 
Єдині два фактори, які можуть підвищити кількість замовлень – об’єктивна оцінка вартості та якісне виконання підтверджених замовлень.
Додав: admin (BigBoss)

Швидке замовлення
Тема:
E-mail *:
Тел.:

Форма входу
Логін:
Пароль:
Поділитись з друзями
Приклади наших робіт
Callback Callback
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Публікації
 
Заказать диплом | Заказать курсовую | Заказать диссертацию | Заказать контрольную | Заказать отчет
 
 
Created by QuotiK and Belfegor
"Global Information Corporation"
© 1998-2019 All rights protected