Замовити сьогодні, Понеділок 19 Листопада 2018, диплом курсову роботу дисертацію реферат контрольну звіт Диплом. Дипломи на замовлення. Заказ дипломной работы.
Нам довіряє вже 12 поколінь випускників
Перший оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Другий оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Третій оператор
телефон 066 196-78-74 Vodafone
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Головна Англійська версія сайту Російська версія сайту | Карта сайту | Favorites Favorites | RSS RSS Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Увійти на сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Загальні питання [1]
Найбільш поширені питання, що виникають при роботі з агентством "Інформаційні послуги"
Питання клієнтів [3]
Перелік найпоширеніших питань клієнтів
Виконавцям - початок співпраці [18]
Все що цікавить виконавця на початку співпраці з агентством.
Виконавцям - у процесі роботи [19]
Система розсилки замовлень, відповіді на листи та виконання робіт.
Виконавцям - оплата [4]
Питання, що стосуються оплати замовлень, порядку розрахунку, термінів
Виконавцям - доопрацювання роботи [2]
Опис найпоширеніших питань, що виникають у виконавців при доорпацюванні замовлень
Виконавцям - припинення співпраці [2]
Пошук
Наше опитування
Що для Вас диплом (курсова, дисертація, інше) на замовлення?

Всього відповідей: 179
Статистика

On-line всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всього зареєстровано Всього зареєстровано: 2223
Нових за місяць Нових за місяць: 0
Нових за тиждень Нових за тиждень: 0
Нових сьогодні Нових сьогодні: 0

З них
Виконавців Виконавців: 757
Працівників агентства Працівників агентства: 4
Партнерів Партнерів: 6
Перевірених юзерів Перевірених юзерів: 214
Звичайних юзерів Звичайних юзерів: 1239

З них
Чоловіків Чоловіків: 1416
Жінок Жінок: 807

Форум виконавців

Головна » FAQ » Виконавцям - початок співпраці [ Додати питання ]

Загальні питання [1]
Найбільш поширені питання, що виникають при роботі з агентством "Інформаційні послуги"
Питання клієнтів [3]
Перелік найпоширеніших питань клієнтів
Виконавцям - початок співпраці [18]
Все що цікавить виконавця на початку співпраці з агентством.
Виконавцям - у процесі роботи [19]
Система розсилки замовлень, відповіді на листи та виконання робіт.
Виконавцям - оплата [4]
Питання, що стосуються оплати замовлень, порядку розрахунку, термінів
Виконавцям - доопрацювання роботи [2]
Опис найпоширеніших питань, що виникають у виконавців при доорпацюванні замовлень
Виконавцям - припинення співпраці [2]

Мені прийшов лист про оформлення співпраці з агентством, потім прийшло 2 листи з замовленнями. Там така приписка: «Цей лист отримали 15 виконавців(ь,цi)». Тобто, як я розумію, одну роботу можуть зробити разом 15 людей, а оплата за роботу як розподіляється? Розкажіть, будь ласка, як проходить ця процедура?

Ця процедура проходить поетапно:

 1. Лист-пропозиція одночасно розсилається всім спеціалістам даного спрямування. 
 2. У відповідь на лист-пропозицію Ви та інші виконавці надсилаєте Вашу вартість виконання (ціну за яку Ви готові виконати дане замовлення у вказаний строк). Це є Ваша цінова пропозиція.
 3. Всі цінові пропозиції опрацьовуються в єдиній інформаційній системі. Після опрацювання пропозиції Вам надходить лист підтвердження опрацювання пропозиції. Це свідчить, що Ваша ціна тепер занесена у базу даних.
 4. Всі цінові пропозиції, що надійшли від виконавців, ми повідомляємо клієнту. Він обирає ту, яка йому найбільше підходить. На це впливає декілька факторів: сама ціна і репутація виконавця.
 5. Після цього ми надсилаємо залежно від вибору клієнта або лист-підтвердження або лист-відмову.
Якщо Ви тільки заповнили на сайті анкету тут http://www.isdiplom.com/index/0-46 і Вам надійшов лист про завершення Вашого оформлення, то це не означає, що Ви будете мати доступ до сайту.

Справа в тому, що база виконавців на сайті та база розсилки замовлень на пошту - це дві різні бази.

Ви можете бути зареєстровані в базі розсилки замовлень, але не бути зареєстровані на сайті. Це Ваше право.

Для того, щоб мати доступ до перегляду замовлень на сайті Вам необхідно на ньому зареєструватись тут http://www.isdiplom.com/index/3. Після Вашої реєстрації Ви будете мати доступ до перегляду замовлень безпосередньо з сайту.

Для реєстрації на сайті, будь ласка, використовуйте той е-mail, який Ви вказували при реєстрації в базі розсилки замовлень. Після реєстрації на сайті на нього одразу надійде автоматичний лист для підтвердження e-mail адреси.

База на сайті працює в автоматичному режимі. Якщо Вам не надійшов на пошту (вказану при реєстрації на сайті) автоматично сформований лист для підтвердження Вашої електронної адреси - повторіть реєстрацію тут http://www.isdiplom.com/index/3, скоріш за все, Ви щось неправильно заповнили або закрили сторінку до закінчення відправки даних на сервер.

Відновлення паролю доступу до сайту також відбувається в автоматичному режимі. Для цього скористайтесь посиланням "Забув пароль" на "Формі входу", що на правому боці сайту під шапкою.

Автоматичне відновлення паролю можливе лише на підтверджені електронні поштові адреси.

Додав: Черткова Анна Станіславівна


Для того, щоб Вам надходили листи з замовленнями спершу необхідно заповнити форму реєстрації виконавця на сайті. Після заповнення та відправки цієї форми Ваші дані будуть опрацьовані відділом кадрів, Ви будете занесені в базу розсилки нових замовлень. Тільки після цього Ви можете зареєструватись на сайті як виконавець для перегляду списків всіх активних замовлень. 

Якщо Ви не зареєстровані в базі розсилки активних замовлень, то відповідно Вам не будуть надходити нові замовлення і на сайті Ваш облікових запис буде в режимі звичайного користувача.

База на розсилки нових замовлень і база користувачів на сайті різні і модеруються різними співробітниками агентства. Це пов'язано з тим, що списки замовлень на сайті надаються як додаткова зручність виконавцям, але вона зовсім не обов'язкова. А от обліковий запис в базі розсилки нових замовлень - є обов'язковою умовою співпраці з нашим агентством.


Конфіденційність даних виконавців гарантується агентством. Прізвище виконавця відомо лише менеджеру по персоналу та оператору. Ім'я та по-батькові повідомляється клієнту для надання можливості вибору одного з виконавців. Але дана інформація настільки мізерна, що ідентифікувати по ній конкретну людину неможливо, тому можна  стверджувати, що інформація про виконавців повністю конфіденційна.

Більш детально, про обсяги інформації, що ми надаємо клієнтам можна прочитати на форумі http://www.isdiplom.com/forum/2-27-1


Как понять: "Анкету Вашу отримали. Нажаль, ми змушені відмовити Вам у реєстрації Вас як виконавця. 
 Для виконання замовлень необхідно мати достатній досвід написання робіт на замовлення. Оскільки у наших клієнтів дуже високі вимоги до якості замовлень."

Це означає, що після аналізу Вашої анкети менеджер по персоналу відхилив Вашу кандидатуру, як виконавця агентства. Причин відмови може бути декілька.

1. Ви вказали неправдиві або неточні дані про себе.
2. Писати роботи для однокурсників і роботи на замовлення - це дві різні речі. Якщо ви дійсно можете робити на замовлення роботи і розумієте всю складність такої роботи - напишіть листа нашому менеджеру де обґрунтуйте свій професіоналізм. Але з нашого досвіду можемо зауважити, що тільки 1 з 10 тих, хто не писав роботи на замовлення, може якісно виконати замовлення. З іншими доводиться припиняти співпрацю одразу після виконання першого замовлення. Тому відбір виконавців досить жорсткий.
3. Виконання реальних робіт по своїй основній роботі та написання учбових робіт - це також дві великі різниці. Вимоги до учбових робіт досить відрізняються від вимог до реальних завдань. Якщо ніколи не писали учбові роботи - краще не ризикувати і не псувати свій імідж та імідж агентства.

Додав: Александр (chezintel)

Добрий день! Скажіть будь-ласка, який формат фотокартки я повинна Вам надіслати?
формат та стиль будь-які

В связи с тем что еще нет карточки для финансовых переводов в банке, временно написала перевод оплаты на счет мобильного телефона. Можно ли изменить при появление карточки банковской - способ оплати?
Да, это возможно. Вы можете поменять способ оплаты в любое время.
Додав: Юлия (кузя)

Мені прийшов лист з підтвердженням мого оформлення. В ньому написано:

"Також, активнi замовлення Ви можете самостiйно переглядати на сайтi http://www.isdiplom.com/index/0-30 . Для цього необхiдно пройти ре страцiю тут http://www.isdiplom.com/index/3, виберiть групу "Виконавцi". Для реєстрацi  на сайтi, будь-ласка, використовуйте той е-mail, який Ви вказували при реєстрацi  в базi. Пiсля реєстрацi  на нього одразу надiйде автоматичний лист для пiдтвердження e-mail адреси."

В мене не виходить пройти ре страцію, "E-mail використовується іншим uNet користувачем", а при спроб  зайти під своєю адресою, повідомляє, що такого користувача не знайдено.

Справа в тому, що Ви вже реєструвались інших на сайтах під управлінням систему uNet, тому вам і видає таке повідомлення.

Пригадайте, колись ви вже заповнювали форму з таким текстом перед нею.

"Увага! Сайт входить до системи uNet. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися в системі uNet, заповнивши цю форму реєстрації, що дозволить не лише авторизуватися без реєстрації на всіх сайтах, що входять в систему (таких сайтів 500000, взнати їх можна завдяки значку  у формі входу), але й отримати ряд інших можливостей."

Тому зараз у вас є два варіанти:

1. Пригадати свій логін(скоріше всього ваш e-mail) і пароль від uNet та увійти на наш сайт під ними.

2. Скористатись формою локальної реєстрації на нашому сайті: "Якщо ви хочете зареєструватися лише на цьому сайті, скористайтесь формою локальної реєстрації."Для опрацювання анкет нових виконавців потрібен деякий час. Так як анкет доволі багато. Тому просимо зачекати. У разі, якщо відповідь не надійде протягом 7 днів - напишіть, будь-ласка, на адресу human@isdiplom.com


Якщо мені потрібно змінити спосіб оплати, чи додати ще якісь види робіт (теми) - як я це можу змінити??? Дякую.
Для цього Вам необхідно написати адміністратору замовлень на адресу order@isdiplom.com та вказати що саме Ви хочете змінити.
Додав: Наталя (Helen)

Доброго дня! Я зареєструвалась вже два тижні тому, як виконавець. Мені ще не прийшло повідомлення про підтвердження адреси. Переєструватись я не можу, "вже виконавець з такою електронною адресою зареєстрований".
Почати роботу з написання робіт також є неможливим.
Скажіть, коли буде активована мій е-меіл? Дякую

Якщо ви пройшли реєстрацію один раз, то повторно реєструватись не потрібно.

Розгляд анкет нових виконавців займає 1-2 тижні з моменту заповнення.

Ви можете дізнатись про стан розгляду вашої анкети за адресою human@isdiplom.com або за телефоном 063 892-87-03 Олена

Додав: Гудименко Ірина Володимирівна (Iryska)

Минуло вже більше тижня як я заповнював анкету для виконавців. Мені не приходив лист про результат її розгляду. Скільки потрібно чекати на відповідь?
Розгляд заяв триває від 7 до 30 днів в залежності від сезону та кількості поданих заяв.
Рекомендуємо вам зателефонувати за номером 063 892-87-03 Олена або написати на human@isdiplom.com, щоб дізнатись стан вашої заявки.
Також перевірте папку СПАМ, листи можуть потрапляти туди.
Додав: Семчишин Юрій


Для оформлення виконавцем Вам необхідно вказати такі дані:
 • Прізвище, ім’я, по-батькові -
 • Дата народження -
 • Місце роботи(навчання) -
 • Телефони 
  - робочий (мається на увазі для звязку з Вами) -
  - домашній -
  - мобільний -
 • Робоча електронна поштова скринька -
 • Номер ICQ (якщо користуєтесь) -
 • Web-сторінка -
 • Місто -
 • Адреса -
 • Ваша вчена ступінь -
 • Зручний спосіб розрахунку з Вами (бажано з реквізитами, рекомендуємо "Приватбанк") -
 • Перелік дисциплін та послуг (здійснюється виділенням дисциплін у вкладених файлах з подальшим пересиланням файлів нам) -
 • Ваше фото (формат та стиль будь-які) - 
Додав: Адміністратор (BigBoss)


Ваші особисті дані та замовлення, що ви виконуєте, є конфіденційною інформацією, яка не може бути розголошена третім особам. Ми гарантуємо повну конфіденційність.

Додав: admin (BigBoss)

Ми не прив’язані до географічного положення. Готові роботи частіше всього надсилаються електронною поштою, іноді рекомендованим листом.Ми завжди консультуємо наших виконавців стосовно замовлень. Якщо у Вас виникає питання - одразу телефонуйте або пишіть нам, ми спробуємо дати на нього відповідь.


У нашому агентстві прийнято не конкретизувати особу менеджера. Це пов’язано з тим, що з одним виконавцем можуть працювати декілька менеджерів одночасно. З метою спрощення спілкування для Вас ми виступаємо, як єдине агентство або один менеджер.При спілкування з виконавцями ми використовуємо офіційний стиль. І цьому є логічне пояснення: ми працюємо більш ніж з 500 виконавцями з різних країн та міст, при таких масштабах спілкування дуже легко заплутатись з ким спілкуєшся на "Ти", а з ким на "Ви". Тому, для усунення різноманітних казусних ситуацій, ми ставимось до виконавців, як до колег по роботі або як до партнерів по бізнесу.


Швидке замовлення
Тема:
E-mail *:
Тел.:

Форма входу
Логін:
Пароль:
Поділитись з друзями
Приклади наших робіт
Callback Callback
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Публікації
 
Заказать диплом | Заказать курсовую | Заказать диссертацию | Заказать контрольную | Заказать отчет
 
 
Created by QuotiK and Belfegor
"Global Information Corporation"
© 1998-2018 All rights protected