Головна Англійська версія сайту Російська версія сайту | Карта сайту | Favorites Favorites | RSS RSS | Безкоштовно дипломи, курсові, реферати, дисертації Безкоштовно для студентів Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Увійти на сайт
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: TextRobot1  
Форум cтьюрайтерів » Основний розділ форуму » ВНЗ України » Академія муніципального управління (АМУ)
Академія муніципального управління
BigBossДата: Субота, 15 Січня 2011, 00:43 | Повідомлення # 1
Місцевий барабашка
Група: Адміністратори
Повідомлень: 552
Репутація: 3
Тут обговорюємо Академія муніципального управління: новини, події, ситуація.
Запрошуємо до обговорення.


Навчання - це дуже легко!
Достатньо лише звернутися до нас http://www.isdiplom.com ;)
 
TextRobot1Дата: Неділя, 16 Січня 2011, 22:10 | Повідомлення # 2
Ктулху
Група: Перевірені користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Акаде́мія муніципа́льного управлі́ння створена Постановою Кабінету Міністрів № 725 від 9 липня 1997 року як державний вищий навчальний заклад для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для органів місцевого самоврядування та державних адміністрацій, проведення досліджень з питань державного управління та місцевого самоврядування.

В Академії діє 6 факультетів, Інститут підвищення кваліфікації кадрів, коледж міського господарства, 25 кафедр, на яких працює 34 доктори наук, професори, 182 кандидати наук, доценти, висококваліфіковані викладачі. Академія має військову кафедру, бібліотеки, гуртожитки. Відкрита аспірантура, встановлені та розвиваються зв'язки із зарубіжними навчальними закладами, створена міцна матеріальна база.

Академія має військову кафедру, бібліотеки, гуртожитки. Відкрита аспірантура. Встановлені та розвиваються зв'язки із зарубіжними навчальними закладами, створена міцна матеріальна база.

Академія готує фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями:

* молодший спеціаліст,
* бакалавр,
* спеціаліст,
* магістр.

Управлінська, економічна, юридична та інженерна освіта поєднується із здобуттям знань, вмінь та навичок, необхідних для роботи в органах місцевого самоврядування і державних адміністраціях з проведенням функціональної спеціалізації «Державне управління та місцеве самоврядування». Фахову практику та практику з функціональної спеціалізації студенти проходять у міській та районних у місті Києві державних адміністраціях і радах, на провідних підприємствах, установах та організаціях міста.

За 10 років в стінах Академії муніципального управління пройшли підготовку і одержали дипломи спеціаліста майже 3000 юристів, інженерів, фінансистів, бухгалтерів, управлінців; до 1000 слухачів одержали другу вищу освіту і пройшли курсову перепідготовку; майже 3000 випускників коледжу з дипломом молодшого спеціаліста працюють в системі міського господарства.

Випускника Академії можна зустріти на провідних посадах в місцевих радах і держадміністраціях, на підприємствах, організаціях міста Києва, Вінниці, Ізмаїлу, Полтавщини… Це означає, що Академія муніципального управління здатна і впливає на суттєві перетворення в суспільному житті, не залишається осторонь у вирішенні проблем глобального, регіонального, національного характеру муніципальних реформ.

Академія муніципального управління має добре підґрунтя для здійснення своєї діяльності і бачить шляхи до суттєвої модернізації навчальної, виховної, науково-педагогічної, інноваційної роботи.

В жовтні 2005 року Вчена рада прийняла Програму розвитку Академії муніципального управління до 2010 року.

Концентрація ресурсів і зусиль Академії зосереджена на розширенні і водночас оновленні таких напрямків: розбудова Академії відповідно до потреб сучасного етапу розвитку місцевого самоврядування; інтеграція Академії у зону європейської вищої освіти; запровадження сучасних освітніх технологій, комп'ютеризація навчального процесу та управлінських структур; розвиток особистості студента; удосконалення якісного складу професорсько-викладацьких кадрів; розвиток матеріальної бази у відповідності до сучасних вимог і методів навчання.

Кожний з цих напрямів має комплекс конкретних заходів, реалізація яких дозволить нам вийти на якісно нові параметри освітньої діяльності, пройти незалежну міжнародну акредитацію ECMS в 2008—2009 рр., до 2010 ввійти в зону Європейської вищої освіти.

 
Форум cтьюрайтерів » Основний розділ форуму » ВНЗ України » Академія муніципального управління (АМУ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

 
Заказать диплом | Заказать курсовую | Заказать диссертацию | Заказать контрольную | Заказать отчет
 
 
Created by QuotiK and Belfegor
"Global Information Corporation"
© 1998-2018 All rights protected