Замовити сьогодні, Понеділок 17 Грудня 2018, диплом курсову роботу дисертацію реферат контрольну звіт Диплом. Дипломи на замовлення. Заказ дипломной работы.
Подаруємо Вам якісний диплом під новорічну ялинку.
Перший оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Другий оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Третій оператор
телефон 066 196-78-74 Vodafone
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Головна Англійська версія сайту Російська версія сайту | Карта сайту | Favorites Favorites | RSS RSS Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Увійти на сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Замовляти чи писати [10]
Історії на тему: Чому студенти користуються послугами агентства "Інформаційні послуги"
Поради студентам [17]
Корисні статті для студентів про написання, оформлення та захист дипломів та курсових
Особливості замовлення робіт [11]
Особливості замовлення курсових, дипломів, контрольних, дисертацій. Про що потрібно пам'ятати.
Інші статті [4]
У цій категорії розміщуються статті та публікації що прямо не стосуються навчання та освіти
Пошук
Наше опитування
Як дізналися про агентство Інформаційні послуги?
Всього відповідей: 246
Статистика

On-line всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всього зареєстровано Всього зареєстровано: 2223
Нових за місяць Нових за місяць: 0
Нових за тиждень Нових за тиждень: 0
Нових сьогодні Нових сьогодні: 0

З них
Виконавців Виконавців: 757
Працівників агентства Працівників агентства: 4
Партнерів Партнерів: 6
Перевірених юзерів Перевірених юзерів: 214
Звичайних юзерів Звичайних юзерів: 1239

З них
Чоловіків Чоловіків: 1416
Жінок Жінок: 807

Форум виконавців

Головна » Статті » Замовляти чи писати

Допомога друзям переросла в написання робіт на замовлення
Вітаю Вас, шановний читач!

Я займаюсь написанням робіт на замовлення вже три роки. Я нічим не відрізнялась від моїх однолітків, скажу навіть відмінницею ніколи не була, ні в школі, ні в ВУЗі. Так були предмети, які я непогано розуміла. 
 А початок моїм спробам в написанні робіт на замовлення поклала мабуть школа. Звичайно списували в мене, списувала й я. Та, скажу відверто, частенько мені доводилось вирішувати не лише свій варіант на контрольній роботі, а й чужий. А от з сусідом по парті мені пощастило, ми частенько ділили завдання одне на двох, а потім обмінювались. Школа закінчилась і почався ВУЗ. І стала я студенткою педагогічного ВУЗу. Така собі симпатична студенточка, якій подобається спілкування, подорожі, ну й хлопці звичайно. Єдине, що дійсно відрізняло мене від більшості моїх одногрупників – я не боялась книжок і дійсно любила і люблю читати, без нервових зривів можу спокійно чекати дві години доки в бібліотеці зі сховища принесуть книгу 1950-го року випуску. І не лякають мене суворі, сварливі бібліотекарі. 

А от причиною написання мого першого реферату на замовлення була ніяк не старанність, а випадок і вміння використовувати Інтернет.
Скажу відверто іноді викладачі ставлять або «цікаві вимоги » до рефератів, або дають дійсно складні теми – буває й таке, що ж поробиш. Так сталось і в моєму випадку. Викладач з технічних засобів навчання поставив своєрідні вимоги до реферату. І чого там тільки не було: починаючи з друкованої форми написання закінчуючи анотацією і створенням власних схем. До того ж суворий викладач дійсно читав роботи, тому щоб її зарахували потрібно було не просто вийти і переказати реферат, а й постаратись. Наскільки Ви розумієте, захоплення це викликало не в усіх!

І от сиджу я на перерві спілкуюсь з одногрупниками і ненароком прохопилась, що свій реферат я вже зробили, і маю ще багато інформації ( бібліотека і вміле використання Інтернету нікому ніколи ще не шкодили). Я сказала наперед і без зайвих думок.

Замовляє мені відмінниця реферат! А я в той час навіть комп’ютера вдома не мала і нічого впоралась. Пам’ятаю кровно зароблені 10 гривень. Після цього посипались замовлення. Чесно без перебільшення знав би викладач скільки разів йому доводилось читати мою творчість – не бачила б я заліку до кінця світу. Спочатку побоювалась хтось видасть, завжди є заздрісники, але все обійшлося ні я перша в ВУЗі, ні я остання. Замовляла моя група, потім паралельна, і на наступний рік з цього ж предмета інші факультети. А чому б ні? Вартість невелика, а мороки менше. Тай знали вже всі, що робота виконувалась вчасно і проблем не виникало. Після цього багатенько я переписала рефератів з різних предметів.

А через рік і я доросла вже до курсових. А тут гроші більші тай специфіка своєрідна. До викладача не підійдеш не спитаєш, тому все з першого разу має бути зразково. О, як же я детально пояснювала кожному замовнику перед їхньою зустріччю з керівником, де бралась інформація, який результат, що ще можна зробити. Казочок на кілька томів набереться (до речі тут і переваги, коли даєш роботу випускнику, він вже це пройшов, вже все знає, більше впевненості, що він усе зробить правильно, та ще й швидше) .

Робіт було багато, одні важкі, інші легкі. Замовляли мені їх різні люди, і мої одногрупники, і на потоці, та й незнайомці. Гуртожиток - велика сила :) Клієнти мене самі знаходили, я надто й не шукала.

Було багато веселих моментів. Пам’ятаю, одного разу в один день захищалось три написані мною курсові роботи. І потрібно було кожному доповідь підготувати, підтримати морально, пояснити все людини, і вивчити паралельно з ними всі визначення.
І не всі хто замовляв роботи були двієчниками, до речі були відмінники, яких потім навіть хвалили. Замовляли студенти, що працювали і не мали часу на навчання (платити за квартиру чимось треба), вони не лише на курсову, а й на пари ходити ледь викроювали часу. Були ті що, вже мали родину, дітей, там не те, що навчання там вже й друзі другорядне. Хтось не має комп’ютера, і він більше витратить за набір тексту чим коштує курсова на замовлення. А найсмішніший випадок коли дівчина лівша і не може в комп’ютерних класах набирати.

Так продовжувалось чотири роки, тепер я уже дано не навчаюсь у ВУЗі. Почала співпрацювати з агентством. Знаєте, а це дійсно зручно. Не потрібно шукати клієнтів, знаєш, що дійсно заплатять. 

Переваги людини, що займається роботами на замовлення повірте є. По-перше, це досвід. І весь той час, який витрачає новачок лише на те, щоб зрозуміти , що від нього вимагають і як оформлювати роботу, вчаться вичитувати помилки, я витрачаю на обробку інформації, бо все інше вже доведено до автоматизму.

По-друге що не говоріть, а вік і знання ніхто не скидав з рахунку. Те, що учень першого класу буде вчити годину, десятикласник зробить за 1 хвилину. Повірте, те саме і зі студентами. Вміння використовувати літературу, і оргтехніку – досвід, який треба набути і на який потрібен час.

Кожен студент виконуючи те, чи інше завдання неодноразово стикається з проблемою штучності завдань, що потрібні лише для оцінки. Скільки завдань виконується механічно, розриваючись між потребою зробити і бажанням виспатись.

Яку б методичку Ви не взяли в руки, Ви обов’язково знайдете фразу «курсова робота - це самостійна наукова, творча робота студента». Коли я це читаю мені відразу згадуються вислів археолога Стивена Меллера : «Лише коли я закінчив університет в мене нарешті з’явився час займатися наукою». Я з ним в цьому погоджуюсь. Постійне намагання розірватися між парами, домашніми завданнями, друзями, курсовою роботою, коханим ніяк не сприяють ні творчості ні завзяттю, а лише є причиною втоми.

Не всім це подобається, тай не в усіх є до цього хист. Я закінчила університет, а звичка, щось писати, читати залишилась. Нещодавно моя подруга побачивши, що скидаю листа агентству спитала чи знову я буду робити реферати на замовлення. В неї були дикі очі, які ніби кричали, навіщо ти ж вже закінчила ВУЗ, це з лише забирає скільки часу. Ніби для того щоб дізнаватись щось нове потрібно навчатись в ВУЗі. Так, Вона права, це дійсно забирає багато часу, і мені це подобається. Кожен сам вибирає чи він сам робить завдання, чи замовляє.

Єдине, що треба досконало знати, як ти хочеш витратити свій час і яка користь буде від цього. А чи замовляти роботи, чи писати самому, Вам вирішувати. Бажаю Вам успіху!

(с) Агентство "Інформаційні послуги".
Інтелектуальна власність даної статті захищена Законом. Будь-яке цитування чи використання матералів даної статті без прямого посилання на першоджерело - заборонено Законом.
Текс статті відредаговано агентством "Інформаційні послуги".
Категорія: Замовляти чи писати | Додав: ALSTAR_1 (25 Вересня 2008) | Автор: ALSTAR_! E W
Переглядів: 5234 | Рейтинг: 3.0/1 | Прямі посилання
Теги: досвід, професіонали, гарантія, ВУЗ, якість
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидке замовлення
Тема:
E-mail *:
Тел.:

Форма входу
Логін:
Пароль:
Поділитись з друзями
Приклади наших робіт
Callback Callback
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Публікації
 
Заказать диплом | Заказать курсовую | Заказать диссертацию | Заказать контрольную | Заказать отчет
 
 
Created by QuotiK and Belfegor
"Global Information Corporation"
© 1998-2018 All rights protected