Замовити сьогодні, Четвер 15 Листопада 2018, диплом курсову роботу дисертацію реферат контрольну звіт Диплом. Дипломи на замовлення. Заказ дипломной работы.
Подаруйте свій час близьким. Все інше зробимо ми!
Перший оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Другий оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Третій оператор
телефон 066 196-78-74 Vodafone
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Головна Англійська версія сайту Російська версія сайту | Карта сайту | Favorites Favorites | RSS RSS Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Увійти на сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Замовляти чи писати [10]
Історії на тему: Чому студенти користуються послугами агентства "Інформаційні послуги"
Поради студентам [17]
Корисні статті для студентів про написання, оформлення та захист дипломів та курсових
Особливості замовлення робіт [11]
Особливості замовлення курсових, дипломів, контрольних, дисертацій. Про що потрібно пам'ятати.
Інші статті [4]
У цій категорії розміщуються статті та публікації що прямо не стосуються навчання та освіти
Пошук
Наше опитування
Як Ви навчаєтесь?
Всього відповідей: 435
Статистика

On-line всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всього зареєстровано Всього зареєстровано: 2223
Нових за місяць Нових за місяць: 0
Нових за тиждень Нових за тиждень: 0
Нових сьогодні Нових сьогодні: 0

З них
Виконавців Виконавців: 757
Працівників агентства Працівників агентства: 4
Партнерів Партнерів: 6
Перевірених юзерів Перевірених юзерів: 214
Звичайних юзерів Звичайних юзерів: 1239

З них
Чоловіків Чоловіків: 1416
Жінок Жінок: 807

Форум виконавців

Головна » Статті » Замовляти чи писати

Писати чи замовляти диплом?
Ви вийшли на завершальний етап здобування вузівської освіти і почали замислюватися про написання і захист дипломного проекту? Вітаємо!
Хтось скаже, що лише недбайливі студенти – двієчники або дітки багатих батьків, що зовсім зарвалися, купують готові дипломні. Але Ви те себе до таких не відносите, вірно? І справа не лише в особистій самооцінці і соціальному статусі сім'ї. Залікова книжка – прямий доказ того, що Ви впродовж багатьох років наполегливо працювали і, що найважливіше, самостійно займалися, осягали основи майбутньої професії. Жоден з викладачів не може докорити Вам в недбалому або несерйозному відношенні до навчання. Ви на «хорошому рахунку». Але... Якщо Ви читаєте цю статтю, значить, у Вас є на те вагомі причини.
Дозвольте поділитися власним досвідом, оскільки ніщо не стане для Вас найщирішим і правдивішим, чим сповідь такого ж недавнього випускника, як Ви. На щастя я вже з успіхом минув цей відповідальний етап і в деякому розумінні можу давати поради. З механікою процесу написання і захисту дипломного проекту знайомий не з чуток. Прислухатися чи ні – Ваше право.
Отже. Як тільки я взнав тему майбутньої дипломної і прізвище наукового керівника, сумлінно пішов обговорювати план подальших дій. Вирішив не тягнути і почати підготовку: ходив по бібліотеках, збирав все що можна і не зовсім, здавалося б, потрібно на перший погляд, потім намагався систематизувати цей потік інформації і якимось чином пристосувати його до власної дипломної роботи. Але чи то об'єм був дуже великий, чи то позначилася відсутність досвіду в написанні таких робіт, коротше, я почав буквально «тонути». Час йшов, а у мене «кіт наплакав» декілька сторінок незв'язного тексту. Я розумів, що без сторонньої і професійної допомоги не обійтися і пішов до свого керівника. Але і тут розчарування. Науковий керівник – людина зайнята. Лекції, семінари, конференції і нас ще чоловік п'ять, яких треба якось довести до захисту дипломного проекту. Одним словом, часу йому з нами сидіти і кожному розжовувати суть не було. Простіше самому написати, але і на це природно немає ні часу, ні бажання. Тоді я почав думати, хто може допомогти, і переглядав всі можливі варіанти - від особистих зв'язків до оголошень на стовпах і Інтернет-сайтах. Таких знайомих не виявилось, а ризик нарватися на яку-небудь спритну людину з вуличного оголошення був дуже великий. І я за порадою однокурсника вирішив замовити дипломну роботу у вже «перевіреного» майстра по цій частині. Їхати нікуди не потрібно було. Зайшов на сайт, залишив заявку, через деякий час зі мною зв'язалися і попросили дати роз'яснення і висловити побажання до написання дипломної роботи. На мій подив, рівень сервісу і якість матеріалу були такі високі, що ні у кого, у тому числі і у наукового керівника, не виникло ні тіні сумніву відносно самостійності дослідження. Поміркуйте самі. За великим рахунком - це і є Ваша особиста дипломна. Ви, як автор, самі визначаєте цілі, завдання, стратегію і методику роботи, весь понятійний апарат, об'єми і розвиненість теми, підбираєте матеріал для практичної частини. Всупереч поширеній думці, не просто купуєте готовий текст, а безпосередньо берете участь в його створенні. Такі відповідальні роботи пишуться поетапно, і Вам надається можливість контролювати процес, вносити корективи, обговорювати з Вашим керівником деталі дипломного проекту. Загалом, для необізнаних створюється повна ілюзія Вашої активності і самостійності. Після такого хто наважитися сказати, що Ваш матеріал – не Ваша інтелектуальна власність? Якщо віднесетеся з належною мірою відповідальності, то не тягнутимете до останнього і почнете роботу заздалегідь (це може істотно заощадити не лише Ваші нерви, але і гроші, які Ви можете витратити на оплату термінового написання).
Мало отримати допуск до захисту. Не дивлячись на те, що Ви отримаєте класний текст, написаний переконливою мовою, витриманий у кращих наукових традиціях з точки зору стилю і оформлення, Вам же треба його подати відповідно, а не лише прочитати віддрукований і прошитий матеріал. Вас ніхто не звільняв від власне захисту дипломного проекту, протягом якого, як правило, прийнято завалювати студента питаннями по темі. Зі свого досвіду знаю, що викладачам подобатися, коли студент аргументовано відстоює свою точку зору. Тому залиште час на те, щоб вникнути в уже написане і остаточно вжитися в образ початківця ученого - дослідника. До речі, якщо немає часу на складання виступу для захисту, можна обговорити її написання за невелику доплату. Залежно від категорії виконавця і Вашого бажання, Вам підготують або просту анотацію, або комп'ютерну презентацію. Читайте уважно умови виконання роботи. Цей договір - Ваша гарантія. Чим повніше Ви викладете вимоги, тим вище шанси отримати бажану дипломну роботу. Додатковими плюсами стане те, що Ви оплачуєте замовлення після перевірки і ствердження з боку наукового керівника тексту і вивільняєте масу дорогоцінного часу на інші не менш важливі справи або просто відпочинок. Ось, здається, все. Вирішуйте самі, як писати дипломну роботу і готуватися до захисту. Але, на мій погляд, витрачена сума коштує гарантії успішного захисту, який при самостійному написанні ніхто дати не може....
 
(Т) "Інформаційні послуги" (С) РОСДИПЛОМ
 
 
Категорія: Замовляти чи писати | Додав: BigBoss (01 Серпня 2008) | Автор: РОСДИПЛОМ E
Переглядів: 5102 | Рейтинг: 0.0/0 | Прямі посилання
Теги: замовити, написання, замовлення, дипломна робота, заказ, переваги, диплом, пріорітети
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидке замовлення
Тема:
E-mail *:
Тел.:

Форма входу
Логін:
Пароль:
Поділитись з друзями
Приклади наших робіт
Callback Callback
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Публікації
 
Заказать диплом | Заказать курсовую | Заказать диссертацию | Заказать контрольную | Заказать отчет
 
 
Created by QuotiK and Belfegor
"Global Information Corporation"
© 1998-2018 All rights protected