Замовити сьогодні, Понеділок 19 Листопада 2018, диплом курсову роботу дисертацію реферат контрольну звіт Диплом. Дипломи на замовлення. Заказ дипломной работы.
А ти вже захистив диплом?
Перший оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Другий оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Третій оператор
телефон 066 196-78-74 Vodafone
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Головна Англійська версія сайту Російська версія сайту | Карта сайту | Favorites Favorites | RSS RSS Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Увійти на сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Замовляти чи писати [10]
Історії на тему: Чому студенти користуються послугами агентства "Інформаційні послуги"
Поради студентам [17]
Корисні статті для студентів про написання, оформлення та захист дипломів та курсових
Особливості замовлення робіт [11]
Особливості замовлення курсових, дипломів, контрольних, дисертацій. Про що потрібно пам'ятати.
Інші статті [4]
У цій категорії розміщуються статті та публікації що прямо не стосуються навчання та освіти
Пошук
Наше опитування
На якому місці у житті для Вас стоїть навчання?
Всього відповідей: 400
Статистика

On-line всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всього зареєстровано Всього зареєстровано: 2223
Нових за місяць Нових за місяць: 0
Нових за тиждень Нових за тиждень: 0
Нових сьогодні Нових сьогодні: 0

З них
Виконавців Виконавців: 757
Працівників агентства Працівників агентства: 4
Партнерів Партнерів: 6
Перевірених юзерів Перевірених юзерів: 214
Звичайних юзерів Звичайних юзерів: 1239

З них
Чоловіків Чоловіків: 1416
Жінок Жінок: 807

Форум виконавців

Головна » Статті » Замовляти чи писати

Історія одного диплома

Сергій Леонідович – людина дуже важлива, а тому зайнята. Чотири роки тому керівництво позитивно оцінило його роботу і запропонувало підвищення. Так Сергій Леонідович став начальником цілого відділу. Опісля декілька місяців, коли радість від раптово збільшеного доходу трохи уляглася, Сергію Леонідовичеві стало відомо - зарплата керівника відділу багато в чому залежить від того, чи є у нього диплом про вищу освіту за фахом «менеджер».

Думав-думав Сергій Леонідович і вирішив піти вчитися. Рішення це далося йому нелегко – вік у нього вже зовсім не юний, та і часу на те, щоб сидіти над підручниками і зошитами, зовсім немає, оскільки робота на новій посаді забирає багато часу і сил. Але перспектива ще більшого доходу додавала рішучості.

У серпні Сергій Леонідович став студентом заочного відділення. Все виявилося не так вже і погано – йому було навіть цікаво посидіти над підручниками і конспектами, постукати по клавішах ноутбука, працюючи над рефератом. Поступово, сесія за сесією, залікова книжка немолодого студента поповнювалася гарними і відмінними оцінками. Сергій Леонідович вже знаходився в передчутті того моменту, коли, отримавши диплом про вищу освіту, він почне отримувати вищу зарплату.

Коли Сергій Леонідович перейшов на останній курс, йому і його однокурсникам запропонували записатися до викладачів, під керівництвом яких студенти готуватимуть свої дипломні проекти. Отримавши тему дипломної роботи і консультацію викладача, Сергій Леонідович вирішив, що роботу над дипломним проектом краще почати відразу, адже дипломна – це не якийсь там реферат! Дипломний проект – це багато копіткої роботи, гори книг і ночі, проведені за комп'ютером. Сергій Леонідович був упевнений, що з дня на день обов'язково почне писати дипломну роботу.

Та на роботі у Сергія Леонідовича з'явилася безліч невідкладних справ: ремонт офісу, установка нового і реставрація старого устаткування в робочих цехах. Все це вимагало майже цілодобової присутності горе-студента на виробництві, а тому часу на те, щоб хоч би скласти план свого дипломного проекту, не знаходилося.

На душі у Сергія Леонідовича стало неспокійне – а раптом не встигне, не виконає дипломну?! Що тоді? Тоді йому доведеться ще цілий рік чекати підвищення зарплатні. Сергій Леонідович став погано спати, у нього навіть зіпсувався апетит. Кожного разу, коли він згадував про дипломну, його кидало в холод. Вихід з ситуації, що створилася, знайшовся несподівано.

Одного дня Сергій Леонідович приїхав в будинок своєї сестри. Її син цього року закінчував п'ятий курс університету, а тому єдине, що повинне було турбувати його у цей момент – це підготовка дипломного проекту. Проте під час обіду племінник Костя захоплено розповідав дядькові про те, як дивно він провів час на рибалці разом зі своїми друзями; а ще про те, який чудовий рок-концерт був недавно в місті. Граючи м'язами, Костя повідав дядькові про те, що регулярно – а саме три рази в тиждень – відвідує спортзал. Багато про що розповідав Костя, але ні слова не сказав про майбутній захист дипломної роботи. Брови Сергія Леонідовича плавно повзли вгору, а в душі зростала заздрість до безтурботності племінника.


Коли вони залишилися наодинці, Сергій Леонідович запитав Костю, чому ж він зовсім не переживає з приводу дипломної роботи. Невже Костить вже все зробив і тепер спокійно чекає на захист дипломної? Костя підтвердив підозріння свого дядька – так, його дипломна вже давно готова. Сергій Леонідович часто-часто заморгав – як же таке можливе, адже його племінник – парубок, звичайно, недурний, але надзвичайно ледачий і необов'язковий, та ще і розважається за повною програмою. Як же він зміг так швидко виконати дипломну роботу?

Костя обіцяв розкрити секрет, якщо дядько клятвено пообіцяє нічого не говорити своїй сестрі. Після урочистої клятви племінник підвів дядька до комп'ютера, відкрив головну сторінку сайту www.sessii.at.ua і повідомив: «Ось пояснення того, чому я не хвилююся, а живу веселим повноцінним життям!». Дядько не відразу зрозумів, що це означає. Але незабаром він вже сидів за комп'ютером і, під керівництвом племінника, робив замовлення на виконання ексклюзивної дипломної роботи по своїй темі.

Костя запевняв: «На цьому сайті працюють справжні фахівці, що уміють виконувати дипломні проекти «відмінно»! Адже нам перед захистом все одно доведеться все прочитати і вивчити - отже, оцінка за дипломну буде сплачена не даремно!». Слова племінника заспокоїли Сергія Леонідовича – з цих пір він став добре спати, у нього покращав апетит і колір обличча, а вже через три місяці Сергій Леонідович відніс в бухгалтерію свій диплом про другу вищу освіту!...
 
(Т) "Інформаційні послуги" (С) РОСДИПЛОМ
 
Категорія: Замовляти чи писати | Додав: BigBoss (27 Липня 2008) | Автор: РОСДИПЛОМ E
Переглядів: 5094 | Рейтинг: 0.0/0 | Прямі посилання
Теги: історія, замовлення, дипломна робота, порада, диплом, купівля
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидке замовлення
Тема:
E-mail *:
Тел.:

Форма входу
Логін:
Пароль:
Поділитись з друзями
Приклади наших робіт
Callback Callback
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Публікації
 
Заказать диплом | Заказать курсовую | Заказать диссертацию | Заказать контрольную | Заказать отчет
 
 
Created by QuotiK and Belfegor
"Global Information Corporation"
© 1998-2018 All rights protected