Замовити сьогодні, Понеділок 19 Листопада 2018, диплом курсову роботу дисертацію реферат контрольну звіт Диплом. Дипломи на замовлення. Заказ дипломной работы.
Захист вже не за горами!
Перший оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Другий оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Третій оператор
телефон 066 196-78-74 Vodafone
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Головна Англійська версія сайту Російська версія сайту | Карта сайту | Favorites Favorites | RSS RSS Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Увійти на сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Замовляти чи писати [10]
Історії на тему: Чому студенти користуються послугами агентства "Інформаційні послуги"
Поради студентам [17]
Корисні статті для студентів про написання, оформлення та захист дипломів та курсових
Особливості замовлення робіт [11]
Особливості замовлення курсових, дипломів, контрольних, дисертацій. Про що потрібно пам'ятати.
Інші статті [4]
У цій категорії розміщуються статті та публікації що прямо не стосуються навчання та освіти
Пошук
Наше опитування
Які соціальні мережі Ви використовуєте?
Всього відповідей: 233
Статистика

On-line всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всього зареєстровано Всього зареєстровано: 2223
Нових за місяць Нових за місяць: 0
Нових за тиждень Нових за тиждень: 0
Нових сьогодні Нових сьогодні: 0

З них
Виконавців Виконавців: 757
Працівників агентства Працівників агентства: 4
Партнерів Партнерів: 6
Перевірених юзерів Перевірених юзерів: 214
Звичайних юзерів Звичайних юзерів: 1239

З них
Чоловіків Чоловіків: 1416
Жінок Жінок: 807

Форум виконавців

Головна » Статті » Поради студентам

З точки зору викладача....
Найперше, розмірковуючи про стан і виконання різного роду завдань, що задаються студентам, я хочу зазначити, що переважна більшість викладачів не сприймає замовні роботи як негативне явище. Вас це здивувало? Вся справа в тім, що викладач теж був студентом і розуміє, що основою є знання самої роботи, методик розрахунку, а не абстрактне авторство. Коли студент отримує готову роботу, він обов’язково прочитає її, зверне увагу на всі нюанси (які завжди є винесені і пояснені окремо), ознайомиться з методикою розрахунків, тощо. Я хочу розвінчати міф про те, що студенти, які виконують роботу самостійно знаються на предметі досліджень більше. Як правило, якщо мова йде про технічні спеціальності, то тут має місце банальне, часто бездумне, копіювання методики, представленої в “методичці”, правда для свого варіанту. І якщо щось не збігається, то виконуються дії, щоби таки збігалося і результати не сильно відрізнялися від представлених в методичці. Давно вже ходять легенди про універсальний “довідник стеля”, “середньо-ліхтарні коефіцієнти”, тощо.
Не намагаюсь когось образити, хочу сказати, що такий стан речей не є виною студентів, а найперше викладачів. Можна говорити і пояснювати, чому втрачено інтерес до освіти, але, якщо говорити зовсім-зовсім честно, то студент набагато більше корисної інформаії одержить саме на практиці, безпосередньо на робочому місці, а не на лекціях, які часто не змінювалися останні років ну так десять. Тому замовні роботи можна розглядати як плату за толкове пояснення предмету дослідження, в деякій мірі послуги особистого репетитора, індивідуальну консультацію, тобто таку роботу, яку часто недовиконують викладачі вузів. В кожному ВУЗі ходять анекдоти про деяких індивідуумів часто з науковими ступенями, чиї лекції і пари є досить специфічними з огляду на їхню безграмотність (ну важно таких назвати викладачами). А при захисті дипломної роботи треба виглядати гідно перед усією кафедрою...
В будь-якому випадку, всі усвідомлюють важливість освіти, попри те, що час і досвід є набагато дорожчими. Тому, я розумію, чому студенти працюють за спеціальністю вже починаючи з 2-3 курсів. І повірте на слово, набагато більшої поваги викликає людина, яка грамотно розставила пріоритети в своєму житті, тому представляє курсову або дипломну роботу гідної якості, може пояснити чому саме так написано в цій роботі, а не інакше, має практичний досвід застосування теоретичних викладень, ніж людина, основним аргументом якої є “так книжка пише”.
Зрозуміло, що від написання курсових гірше не стане, але час, що іде на цю роботу, можна витратити більш ефективно. Я особисто десятки разів зіштовхувався з випадками, коли ніякого абсолютно сенсу в написанні курсовика не було і бути не могло! Курсовик дійсно відрізняється від реферату. Більш того, потенційно курсова - це вже наукова праця, нехай і мінімальна за обсягом і найнижча за якістю аналізу. Але чи так вона потрібна? На моєму факультеті один раз потрібно було здати вісім письмових робіт обсягом понад 15 стор. за семестр - навіщо?! Якщо людина хоче стати аналітиком, це виправдано. Якщо вона обов'язково повина уміти тільки писати, такий підхід теж має право на існування. Але в багатьох ситуаціях університет нас готує до усього, з чим ми можемо зіштовхнутися в роботі, а студент уже з першого курсу знає, чим і як він буде займатися.
В результаті, курсовик перетворюється в компроміс, послугу з боку студента: "Добре, зроблю..." На таких умовах наукові праці не пишуться. Замість походів у бібліотеки і аналізу джерел, як це роблять профі, студенти в переважній більшості випадків займаються банальним плагіатом. Навіщо це потрібно людині, що вміє цінувати свій час? Вона абсолютно раціонально вибирає варіант замовлення курсовика, заощаджуючи свої час і сили для більш гідних звершень.
Загалом, не варто думати, що замовлення роботи- це зізнання у власному безсиллі. Як на мене, це просто інший спосіб організації свого часу, який, безумовно, має право на існування.
Я розумію, що Вам більше подобаються скромні трудівники науки, але, погодьтеся, очікувати від них якогось внеску в ріст ВВП не варто. Вони є, як правило, спеціалістами по частині "як побільше витратити на чергові марні експерименти та задовольнити власну цікавість за державний кошт".
Країні потрібні практики, що будуть проектувати, будувати і працювати. Але де їх узяти, якщо навкруги будуть одні теоретики?

(с) Агентство "Інформаційні послуги".
Інтелектуальна власність даної статті захищена Законом. Будь-яке цитування чи використання матералів даної статті без прямого посилання на першоджерело - заборонено Законом.
Категорія: Поради студентам | Додав: TaNiA (11 Жовтня 2008) | Автор: Тетяна E W
Переглядів: 4299 | Рейтинг: 4.0/4 | Прямі посилання
Теги: купівля, замовити роботу, користь, викладач, робота
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидке замовлення
Тема:
E-mail *:
Тел.:

Форма входу
Логін:
Пароль:
Поділитись з друзями
Приклади наших робіт
Callback Callback
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Публікації
 
Заказать диплом | Заказать курсовую | Заказать диссертацию | Заказать контрольную | Заказать отчет
 
 
Created by QuotiK and Belfegor
"Global Information Corporation"
© 1998-2018 All rights protected