Замовити сьогодні, Понеділок 21 Січня 2019, диплом курсову роботу дисертацію реферат контрольну звіт Диплом. Дипломи на замовлення. Заказ дипломной работы.
Тільки дипломи! Тільки унікальні і тільки на замовлення!
Перший оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Другий оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Третій оператор
телефон 066 196-78-74 Vodafone
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Головна Англійська версія сайту Російська версія сайту | Карта сайту | Favorites Favorites | RSS RSS Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Увійти на сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Замовляти чи писати [10]
Історії на тему: Чому студенти користуються послугами агентства "Інформаційні послуги"
Поради студентам [17]
Корисні статті для студентів про написання, оформлення та захист дипломів та курсових
Особливості замовлення робіт [11]
Особливості замовлення курсових, дипломів, контрольних, дисертацій. Про що потрібно пам'ятати.
Інші статті [4]
У цій категорії розміщуються статті та публікації що прямо не стосуються навчання та освіти
Пошук
Наше опитування
Що для Вас диплом (курсова, дисертація, інше) на замовлення?

Всього відповідей: 179
Статистика

On-line всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всього зареєстровано Всього зареєстровано: 2223
Нових за місяць Нових за місяць: 0
Нових за тиждень Нових за тиждень: 0
Нових сьогодні Нових сьогодні: 0

З них
Виконавців Виконавців: 757
Працівників агентства Працівників агентства: 4
Партнерів Партнерів: 6
Перевірених юзерів Перевірених юзерів: 214
Звичайних юзерів Звичайних юзерів: 1239

З них
Чоловіків Чоловіків: 1416
Жінок Жінок: 807

Форум виконавців

Головна » Статті » Поради студентам

Дипломний проспект
Дипломний проспект – важливий етап на шляху створення дипломного дослідження.
Написання якісного диплому – це без перебільшення путівка в подальше професійне життя. У справі створення диплому немає місця для зайвих дій, адже кожна дрібниця, пов’язана з підготовкою до написання, раціонально вкладається на своє місце в тексті диплому, а сам текст створюється в умовах обмеженого часу та суворих вимог, що зазвичай ставляться до подібного роду робіт.
У цьому аспекті доцільно послідовно проходити всі необхідні стадії на шляху створення диплому, причому одним з найважливіших етапів ми вважаємо написання дипломного проспекту.
На жаль, нерідко студенти нехтують написанням дипломного проспекту, мовляв, і так часу обмаль, а тут ще розпорошуватись на написання робіт, які запросто можна і «проскочити». Квапимось зауважити, що «проскочити», звісно, можна, але ж ви мусите написати гарну дипломну роботу? От і пишіть її. Пишіть диплом так, як годиться.
Дипломний проспект представляє собою невеличкий виклад вашого майбутнього диплому. Проспект пишеться відповідно до вже створеного плану роботи та затверджується науковим керівником. Написання проспекту диплому передбачає ознайомлення з основними джерелами літератури, тоді як вичитка спеціалізованої літератури, присвяченої висвітленню питань окремих розділів, теоретично можна залишити на час після створення дипломного проспекту. На практиці ж – чим більш ґрунтовно ви підійдете до збирання й опрацювання бібліографії до диплому, тим більше часу матимете на створення текстової частини диплому. Саме на цьому етапі виявляються спірні моменти та вимальовується загальна концепція диплому.
Проспект диплому – це та основа, на базі якої ви будете писати свій диплом. Тут діє така закономірність: чим детальнішим буде проспект, тим вірогідніше виявлення суттєвих помилок науковим керівником (звісно, якщо такі будуть), і тим легше та швидше піде створення тексту диплому в подальшому. Проспект диплому – це, так би мовити, робота на перспективу. Вимагайте в наукового керівника докладної консультації по кожному пункту вашого дипломного проспекту. Це дозволить уникнути змістовних помилок у самому дипломі. Дослідивши основні тези вашої теми, ви виразно усвідомите, яким мусить бути проспект: не задовгим і не коротким, а таким, що вичерпно окреслить тему та не міститиме прохідних і другорядних моментів.
Проспект закріплює основні поняття, якими ви будете оперувати в тексті диплому, огляд базових джерел. Тут накреслюються опірні моменти розділів диплому. Скажімо, у проспекті важливо закріпити, що в науковій думці існують розбіжності щодо певного питання, яке стосується теми вашого диплому, а от виписувати сутність цих незгод ви станете тільки в тексті власне диплому. Прописавши якомога детальніше у проспекті план диплому, ви ґрунтовно опануєте свою тему та зможете вільно викладати власне бачення піднятої проблеми не тільки в тілі диплому, а й під час захисту дипломного проекту. Висновків проспект диплому зазвичай не містить: тільки провівши повне дослідження, ви можете перейти до висновків. Неупередженість щодо аналізу отриманих результатів часом дарує несподіванки; тим вагомішим для науки стає ваше дослідження.
Отже, не лінуйтесь присвятити час написанню та затвердженню дипломного проспекту. Проспект дипломної роботи – це запорука того, що диплом буде написано та захищено на «відмінно». Ні пуху, ні пера!..
Категорія: Поради студентам | Додав: Elen (23 Лютого 2009) | Автор: Олена Михайлівна E W
Переглядів: 4797 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 | Прямі посилання
Теги: диплом, дипломний проспект, написання, якість
Всього коментарів: 1
03 Березня 2009 Спам
1. Big Boss (BigBoss)
Дякую, гарна стаття.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидке замовлення
Тема:
E-mail *:
Тел.:

Форма входу
Логін:
Пароль:
Поділитись з друзями
Приклади наших робіт
Callback Callback
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Публікації
 
Заказать диплом | Заказать курсовую | Заказать диссертацию | Заказать контрольную | Заказать отчет
 
 
Created by QuotiK and Belfegor
"Global Information Corporation"
© 1998-2019 All rights protected