Замовити сьогодні, П'ятниця 14 Грудня 2018, диплом курсову роботу дисертацію реферат контрольну звіт Диплом. Дипломи на замовлення. Заказ дипломной работы.
Подаруйте свій час близьким у новорічні свята. Все інше зробимо ми!
Перший оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Другий оператор
телефон 063 486-1-786 Life:)
Третій оператор
телефон 066 196-78-74 Vodafone
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Головна Англійська версія сайту Російська версія сайту | Карта сайту | Favorites Favorites | RSS RSS Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Увійти на сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Замовляти чи писати [10]
Історії на тему: Чому студенти користуються послугами агентства "Інформаційні послуги"
Поради студентам [17]
Корисні статті для студентів про написання, оформлення та захист дипломів та курсових
Особливості замовлення робіт [11]
Особливості замовлення курсових, дипломів, контрольних, дисертацій. Про що потрібно пам'ятати.
Інші статті [4]
У цій категорії розміщуються статті та публікації що прямо не стосуються навчання та освіти
Пошук
Наше опитування
Як Ви навчаєтесь?
Всього відповідей: 435
Статистика

On-line всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всього зареєстровано Всього зареєстровано: 2223
Нових за місяць Нових за місяць: 0
Нових за тиждень Нових за тиждень: 0
Нових сьогодні Нових сьогодні: 0

З них
Виконавців Виконавців: 757
Працівників агентства Працівників агентства: 4
Партнерів Партнерів: 6
Перевірених юзерів Перевірених юзерів: 214
Звичайних юзерів Звичайних юзерів: 1239

З них
Чоловіків Чоловіків: 1416
Жінок Жінок: 807

Форум виконавців

Головна » Статті » Особливості замовлення робіт

Дисертація - що це таке і з чим його їдять
Пошана до людей з академічною борідкою залишається ще з колишніх часів. Звернення «професор» або «доктор» до цих пір викликає відчуття підгрунтя боязкості і лояльності, що збереглося із студентських часів. А потім людині раптом приходить в голову очманіла думка: «А я теж можу!» І прогнати її важко. Тому що у твого конкурента у візитці написано великими буквами к.е.н.(кандидат економічних наук), або — що ще краще — д.ф.н.(доктор фізичних наук), а у тебе всього лише: «володар бізнесу-диплома 3-го рівня університету». І ось ці три букви діють переконливіше на тих, що оточують і займають дуже мало місця на горезвісному прямокутнику. Бо вчена ступінь — це препустка в те саме коло, біля якого ти скакав на своїх п'яти вузівських курсах. Тепер можна. Можна недбало зронити на прийомі: «Ось ми, науковці...». Або при обговоренні важливих питань вставити: «Проблема якраз з моєї дисертації». Це стало модною необхідністю. Як сказав заступник директора Інституту психології РАН Андрій Юрійович:
«Політику зараз просто непристойно не мати вченої ступені».
Але три букви — лише вершина айсберга, який треба здолати. Якщо Ви, звичайно, не хочете просто надрукувати їх на папірці. Так, в одному з переходів можна купити за три гривні сертифікат на зірку, віднині звану Вашим ім'ям. Ні, так Ви, звичайно, не хочете. Треба все зробити по чесному.
Звичайно, спочатку необхідно провести якийсь тренінг. Наприклад, написати статтю. Неважливо про що. Головне, засікти час і мати бажання. Якщо друге закінчиться за годину, а стаття буде готова місяця через півтора, то початковий науковий капітал у Вас відсутній. Віднімаємо процес самописання і самодрукування, наймаємо красиву, довгоногу секретарку без в/п, що має навики роботи на п/к. Знову намагаємося створити твір, але вже диктуючи. Якщо стаття буде закінчена через ті ж півтора місяці, означає дівчина Вам сподобалася більше, ніж наукова робота :) Тому відразу наші рекомендації: знайти науковця. Наприклад, Ваш колишній шкільний або університетський друг. Хоч один з групи або з класу обов'язково вариться в цьому казані.
Він просто із задоволенням або із задоволенням, але вже за гроші, з'ясує, чого такого ще не знає наука виходячи з Вашого життєвого досвіду. Тобто визначить тему дисертації. Потім потрібно вибрати свій університет, свій факультет і свою кафедру (можливо, вона співпаде з місцем роботи Вашого друга). Але краще, щоб він був вже доктором і завідувачем цією самою кафедрою. Потім треба оформити потрібні папери — це нескладно — і стати так званим претендентом(здобувачкм). Добрі учені дадуть Вам декілька років для написання дисертації, а також для того, щоб скласти кандидатські іспити: філософію, іноземну мову і предмет за фахом Вашої майбутньої праці — історію, хімію, економіку. Отже треба підучити англійський, пригадати буття зі свідомістю і підкорити екзаменаторів своїми спец. знаннями. І нічого страшного в цьому не немає, оскільки будь-яка доросла людина, що відбулася, здобула освіту, здатна «пригадати все». Та і ніхто Вас «топити» не буде. Якщо, звичайно, самі на штики не полізете.
Отже, згідно з нормами, Вам необхідно заповнити приблизно 200 сторінок тексту тією самою новою в науці ідеєю. Або майже новою. Простий варіант — найняти свого друга, науковця, заплатити йому грошей і ознайомитися з «своєю» працею на виході. Пани-товариші, а як буде недобре, коли з'ясується, що король-то голий? Немає вже! Хай будуть розширені консультації, секретарі і секретарки (але не Моніки Ливінськи), але Ви, майбутній володар ступені, повинні бути в темі. Як можна тісніше. Хай з Вашої розумної (без іронії) голови лізуть думки. Хай на папір ляжуть результати Ваших спостережень, Ваших рішень. І якщо Ваш задум перенесли на папір не так — ріжте і правте. І тоді, запізнившись на уранішню пробіжку або в ресторан, Ви з повною підставою можете заявити: «Дисертацію писав — другу главу». А взагалі треба влитися і отримувати від сього заняття задоволення. Ритися в Інтернеті і книгах, згадувати власний досвід. Вчитися николи не пізно. Це навіть не здоровий прикол — це здоровий глузд.
Коли буде все створено, всі папери оформлені, а дисертація прошита і пронумерована, то призначать день захисту. Якщо слідувати вірній дорозі (дивися вище), то все буде добре. І вчена рада не поставить жодної чорної крапки. Або одину — для проформи.
Новини
Абсолютно зрозуміло, що далеко не всі бізнесмени, чиновники, політики, артисти і спортсмени слідують вищевикладеним рекомендаціям. У рік з 30-40 тисяч захищених дисертацій, близько тисячі відхиляє головний контрольний орган — ВАК (Вища атестаційна комісія). А її голова прямо заявляє: щорік приблизно 10 тисяч дисертацій в Україні пишуться зовсім не офіційними авторами, а виготовляються за замовленням за гроші. І учені б'ють на сполох, не бажаючи допускати в своє співтовариство псевдовчених. У чомусь вони мають рацію. Але не можна ж закриватися в башту із слонової кісті. Висунута думка: щоб уникнути «замовлених» робіт потрібно ввести особливі правила атестації людей, що не працюють в науці і освіті. Вже створена система, що відстежує плагіат. А можна узяти британський аналог, де є міра «магистр/доктор бізнесу і адміністрації». Звучить? Звучить. Причому присудження степені в області бізнесу і адміністрації могло б проходити під егідою ВАК окремими радами, що складаються з представників бізнесу і управлінців, а не учених. І на візитці це виглядало б переконливішим. І теми не були б вимучені. І ніхто не міг би використовувати адміністративний або фінансовий ресурс по повній програмі. І надруковане «доктор бізнесу» на Вашій візитці не викликало б таємних заздрісних нікчемних думок: «купив, падлюка».  
 
(Т) "Інформаційні послуги" (С) РОСДИПЛОМ
Категорія: Особливості замовлення робіт | Додав: BigBoss (30 Липня 2008) | Автор: РОСДИПЛОМ E
Переглядів: 9869 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.5/4 | Прямі посилання
Теги: особливості, дисертація, к.е.н., докторська, докторська дисертація, замовлення, кандидаткська, кандидаткська дисертація, поради
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидке замовлення
Тема:
E-mail *:
Тел.:

Форма входу
Логін:
Пароль:
Поділитись з друзями
Приклади наших робіт
Callback Callback
Імя *:
Тел. *:
E-mail:

Публікації
 
Заказать диплом | Заказать курсовую | Заказать диссертацию | Заказать контрольную | Заказать отчет
 
 
Created by QuotiK and Belfegor
"Global Information Corporation"
© 1998-2018 All rights protected